Vecera_Gospodnja- Preduskrsne ispovijedi u našoj župi: VELIKI UTORAK u 19.30 sati - ispovijed za mladež (krizmanici, srednjoškolci, studenti, radnička mladež)

- Na Veliku Srijedu nema večernjih svetih misa u crkvama gradskih župa i samostana jer u Katedrali biskup u 18 sati  predvodi Misu posvete ulja zajedno sa svim svećenicima biskupije.

- Raspored bogoslužja Svetog trodnevlja:

VELIKI ČETVRTAK U 19 sati: Misa Večere Gospodnje i obred pranja nogu. To je i dan župnog Caritasa. Sva milostinja ide na tu nakanu.

U 23 sata: Getsemanska ura - ura klanjanja razmišljajući o Isusu u smrtnoj tjeskobi.

VELIKI PETAK U 18 sati: obredi Velikog petka: služba riječi s pjevanom Mukom, klanjanje križu i sveta Pričest.

VELIKA SUBOTA: U 8 sati ujutro: ''Služba tame'' (Officium tenebrarum) na kojoj će biti dubrovački biskup.

U 23 sata: Vazmenu bdjenje koje započinje u Klaustru blagoslovom ognja, a zatim procesija s Uskrsnom svijećom u zamračenu crkvu. Potom slijedi služba riječi, Krsna služba i euharistija. Na kraju će biti blagoslov uskrsnih jela.