Ocjena: / 3
LošeOdlično 

Podijeli

koncert1 Već tradicionalno na blagdan sv. Stjepana  u župnoj crkvi Sv. Križa  održan je Božićni koncert u izvedbi Mješovitog zbora Župe Svetog  Križa,  Dječjeg pjevačkog zbora i zbora Molitvene zajednice Župe  Svetog Križa, a sve u organizaciji i pod ravnanjem prof. Marije Brčić.

     

Koncertu je uz braću dominikance i sestre dominikanke, nazočio  popriličan broj  župljana, a  gđa. Marija se na kraju zahvalila svima na razumijevanju i podršci u realizaciji projekata, na posjećenosti koncerta te naglasila kako je primarna zadaća svih zborova sudjelovati i uveličati liturgijsko slavlje. No, naravno kad se radi sa srcem i velikom ljubavlju i rezultati ne izostaju, pa je još jednom bilo je prelijepo u župnoj crkvi Svetog Križa uživati u lijepom i skladnom pjevanju. Ove godine zborovima su se pridružili i članovi zbora Molitvene zajednice "Dva srca"  koji su nas također počastili dvjema izvedbama, a cjelokupni nastup zborova svi nazočni  su pozdravili svojim gromoglasnim pljeskom. Još jednom hvala našim zborovima na Božićnom poklon-koncertu i što su uljepšali ovu blagdansku večer svojim vrhunskim izvedbama.