U subotu, 16. ožujka 2013. odigrano je 1. Kolo KMNL Dubrovačkog dekanata. naslov_kmnl2013

U natjecanju sudjeluje osam momčadi župa: Sv. Mihajlo I-Lapad, Sv. Mihajlo II-Lapad, Sv. Petar-Boninovo, Sv. Andrija-Pile, Sv. Križ-Gruž, Sv. Marija Magdalena-Mandaljena, Sv. Obitelj- Nova Mokošica i Sv. Spas-Stara Mokošica.

U prvoj utakmici bili smo bolji od momčadi župe Mandaljena 3:1. Zgoditke za našu ekipu postigli su: Ante Ivanišević, Maro Čagalj i Tomislav Šoletić.

Voditelj naše ekipe je Đani Daničić, a igrači su: Frano Palfi i Lovro Skaramuca (vratari), Ante Ivanišević (kapetan), Đani Daničić, Ante Daničić, Vlatko Bobanović, Maro Čagalj, Josip Tomičić, Krešimir Ćorak, Mateo Kljunak, Tomislav Duždević, Tomislav Šoletić, Maroje Celić, Niko Vlahušić, Ivo Vlahušić i Mateo Saulan.

Rezultate i više fotografija pogledajte u nastavku.

Rezultati 1. Kola:

Sv. Mihajlo I  – Sv. Petar                1:1