Ocjena: / 0
LošeOdlično 

Podijeli

Sv._Kri_320x200Odigrano je 5. kolo Katoličke malonogometne lige Dubrovačke biskupije - Gradski dekanat.

Momčad župe Sv. Križa, unatoč oslabljenom sastavu, današnjom je pobjedom od 4 - 1 protiv momčadi župe Sv. Obitelji preuzela vodeće mjesto na ljestvici i time si osigurala miran nastavak natjecanja. Strijelci na današnjoj utakmici bili su Toni Vukojević s tri postignuta zgoditka i Krešimir Ćorak s jednim postignutim zgoditkom. Momčad je i ovaj put pokazala zavidnu kvalitetu i karakter a igrači koji inače rijeđe nastupaju imali su priliku pokazati kako se i na njih može računati. S pobjedničkim mentalitetom momčad je svoj pogled usmjerila na sljedeće kolo u kojem se susreću s velikim rivalom i jednim od favorita ovogodišnje KMNL DB sa župom Velike Gospe - Katedrala koja se trenutno nalazi na četvrtom mjestu. Pobjedom protiv Katedrale osigurali bi prolaz u doigravanje.  

Sve o KMNL DB - Gradski dekanat možete pogledati OVDJE.

Poredak nakon 5. kola

Tablica_5._kolo

Lista strijelaca nakon 5. kola

Strijelci